Lisateenused

ETTEMAKSTUD KÜTUS.
Me teame, et aeg on raha. Rendime oma sõidukid täis kütusepaagiga ja tagastades peaksid need olema samas seisus. Aga Sa ei pea selle pärast muretsema! Vali broneerimisel ettemakstud kütuse variant ja unusta ajad, mil pidid viimasel hetkel bensiinijaama otsima! Sedasi hoiad kokku nii aega kui ka raha, sest ette tellides on kütuseliitri hind odavam! LIHTNE, kas pole?

Ettemakstud kütuse teenuse hind sõltub konkreetsest masinast. Hinnakirja näed siin.


HILINE SISSE-/VÄLJAREGISTREERIMINE.

Mõnikord tuleb teha tööd hilisõhtul või hoopis varavalges. Kui Sinu töötunnid ei lähe meie omadega kokku, siis ei ole see sugugi takistus! Tänu hilise sisse-/väljaregistreerimise valikule ei kaasne masinate tagastamisega mingit stressi, ja just nii see peakski olema! Lepi see võimalus kokku seadme broneerimisel ja tee asju omas tempos!


Hilise sisse-/väljaregistreerimise hind sõltub masina suurusest. Hinnakirja näed siin.


ETTEMAKSTUD PUHASTUS (STANDARDNE).

Sa ei pruugi olla puhastamise fänn ja me saame sellest täiesti aru. Eriti, kui see puudutab masinat, mida oled terve nädala vältel järjepanu kasutanud. Hea uudis on see, et puhastamine ei peagi jääma Sinu õlule! Telli broneerides ettemakstud puhastusteenus ja võid küürimise asemel hoopis midagi lõbusamat teha! See aitab kokku hoida nii aega (mis kuluks lähima autopesula otsimise peale) kui ka raha (ette tellides on koristamistasu väiksem) – LIHTNE!

Ettetellitud standardpuhastusteenuse hind sõltub masina suurusest. Hinnakirja näed siin.


TÄIENDAV KINDLUSTUS.

Parem karta, kui kahetseda! Pole mingi saladus, et kindlustuse olemasolu on meie valdkonnas väga oluline, ja seetõttu on põhikindlustus arvestatud iga Avesco Renti masina rendihinna sisse. Kindlust pole aga kunagi liiga palju. Väldi ootamatuid kulusid täiendava kindlustusteenusega, mis muudab paranduskulud märgatavalt väiksemaks (mõne SUUREMA vahejuhtumi korral, mida põhikindlustus ei kata). Tee paar klõpsu täiendava kindlustuse muretsemiseks ja Sinu elu muutub hoobilt MURETUMAKS!

Täiendavate kindlustusmaksete suurus sõltub renditavast seadmest. Hinnakirja näed siin.

24/7

avesco-rent.ee on alati avatud!

Uus LIHTNE viis rentida.

Ainult proovi ja sulle hakkab see meeldima!

Usaldusväärne tehnika.

Tee valik meie premium brändide hulgast!

Oleme kohal kogu Eestis.

Oleme seal, kus oled SINA!