Õigusalane teave

Käesolev veebileht ja selle sisu kuulub Avesco Rent OÜ-le registrikoodiga 14621835, aadressiga Väljaotsa tn 1, Saue, Saue vald Harjumaa, 76506 , Estonia.


Intellektuaalse omandi õigus

Kõik selle veebilehega seotud intellektuaalse omandi õigused kuuluvad Avesco Rent OÜ-le. Selle veebilehe või selle veebilehe sisu kasutamine ei tähenda vastava litsentsi või õiguse andmist Avesco Rent OÜ intellektuaalsele varale.

@2018 Caterpillar. Kõik õigused kaitstud. CAT, CATERPILLAR, BUILT FOR IT, CAT RENTAL STORE, nendega seotud logod "Caterpillar Yellow", "Power Edge" ning kasutatud kaubanduslik kujutis, on Caterpillar’i kaubamärgid ning nende kasutamine ilma vastava loata on keelatud.

Vastutus

Avesco Rent OÜ ei vastuta mis tahes kahju eest, mis võib tekkida selle veebilehe või selle veebilehe sisu kasutajatele.

Me jätame endale õiguse muuta toodete tehnilise kirjelduse andmeid, mis ei pruugi kattuda veebilehel kujutatud illustratiivmaterjalidega. Samuti ei pruugi tegelikel toodetel olla illustratsioonidel kirjeldatud varustust. Kuigi Avesco Rent OÜ teeb kõik endast oleneva, et veebilehel kajastatud informatsioon oleks kaasajastatud ja õige, ei võta me vastutust veebilehel kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Me võime muuta veebilehel kajastatud andmeid igal ajahetkel ning ilma eelneva teavituseta.

Avesco Rent OÜ veebileht võib sisaldada linke ning viiteid kolmandate osapoolte veebilehtedele. Lingitud veebilehtesid ei kontrolli Avesco Rent OÜ ning Avesco Rent OÜ ei vastuta selliste lingitud veebilehtede sisu ja funktsiooni eest.


24/7

avesco-rent.ee on alati avatud!

Uus LIHTNE viis rentida.

Ainult proovi ja sulle hakkab see meeldima!

Usaldusväärne tehnika.

Tee valik meie premium brändide hulgast!

Oleme kohal kogu Eestis.

Oleme seal, kus oled SINA!