LIITU JA VÕIDA


*REGISTREERU SIIN*

Meie võimsad VÄIKEmasinad!
Liitu meiega või rendi & VÕIDA!

LIHTNE võimalus võita CATi auhindu ja rendi kinkekaarte!

Hakka kodulehel või rakenduses meie jälgijaks, registreeru tasuta ja võida!

REGISTREERU SIIN ja võid võita CAT auhindu ja tasuta rentimist kuni miniekskavaatorile või rataslaadurile. Kui oled juba meie klient, siis esita hinnapäring või tee tellimus loosiperioodi jooksul ning osaled automaatselt loosimises!.

Teame ja näeme, et igapäevatöös tuleb aeg-ajalt ette parasjagu murekortse valmistavaid väljakutseid. Seda enam teame, et mõne vajamineva masina või seadme rentimine peaks olema su kõige väiksem mure ning põhifookus on töösoleva projekti õnnestumisel!

Seepärast ongi meie eesmärgiks Avesco Rendis kõik sinu jaoks LIHTSAKS teha. LIHTNE rentida ja LIHTNE töötada - meil on lihtne lahendus sinu probleemile.

Vaata lähemalt ja osale kohe – see on NII LIHTNE!

Milleks rentid meilt?


Rendi 24/7.

Pole oluline, kus sa oled või mis kell parasjagu on. Vaid mõne klikiga saad rentida vajalikud seadmed meie veebilehelt või uuest mobiilirakendusest.


Kvaliteetsed ja tasemel seadmed.

Kõrge kvaliteediga tehnika täpselt sinu vajadustele vastavalt. Meie uueväärne tehnika (kuni 3 aasta vanused) koos esmaklassilise tehnilise teenindusega tagavad sulle usaldusväärse masina ja murevaba rendi iga päev.


Professionaalne teenus.

Meie eksperdid armastavad oma tööd ning aitavad sind kõiges – alustades masina- seadme rendist ja lõpetades just sulle loodud rätsepalahendustega, olenemata su projekti eripärast või mastaabist.


Selge hinnastus.

Meie väiksemate masinate, varustuse ja lisateenuste hinnakiri on koheselt nähtav – ei mingeid varjatud lisakulusid, kõik on 100% läbipaistev.


Kuidas võita?


Liitu meiega või rendi.

Ainus tingimus - liitu meiega!

Saad registreeruda veebilehel või mobiilirakenduses - loo vaid enda tasuta kliendikonto ning osaledki loosis!

Kui oled juba meie klient, siis esita hinnapäring või tee tellimus loosiperioodi jooksul ning osaled automaatselt loosimises!

Auhinnad!


CATi auhindu ja rendi kinkekaarte

Kõigi perioodil 30.9-31.12 liitunud uute klientide, tehtud tellimuste ja hinnapäringute vahel loosime CATi auhindu*. Aga see pole veel kõik!

Kui registreerud kodulehel, kinnitad registreeringu, esitad hinnapäringu või tellimuse, on võimalus võita ka kinkekaarte Avesco Rendi väiketehnika rendiks**.

Kinkekaardid on väärtusega 50, 100 ja 250 eurot!

Kinkekaarti saab kasutada ühe kuni kaheksatonnise väikemasina rendi eest tasumiseks.

Osale kindlasti – see on nii LIHTNE!

Meie VÄIKESED, kuid võimsad masinad toovad sulle SUURE VÕIDU!
Masinate ja seadmete rendi uus reaalsus!

Kampaaniatingimused:

Uued kliendid: Loosimises osalevad ainult uued kasutajad, kes on avanud konto Avesco Rent veebilehe avesco-rent.ee kaudu.
lemasolevad kliendid: Loosimises osalevad ainult tellimused ja hinnapäringud väiketehnikale kaaluga kuni 8 tonni, mis on jõus ja ei ole tühistatud seisuga 31.12.2020.

* Pildid on illustratiivse tähendusega ning kõik hinnad sõltuvad toodete saadavusest ja tooted võivad erineda piltidel kuvatust. Kõik kinkekaardid kehtivad 6 kuud alates nende väljastamisest perioodil Jaanuar 2021 – juunil 2021, sõltuvalt masina saadavusest tellimise hetkel. Võitjad valitakse loosiga. Auhindu pole võimalik ümber vahetada, neile ei pakuta loosi korraldajapoolset garantiid. Auhindu ei saa välja võtta sularahas. Võitjatega võtavad ühendust kampaania korraldajad. Kui võitjaga ei õnnestu ühendust saada kahe (2) päeva jooksul alates loosimisest, on Avesco Rendil õigus anda auhind järgmisele juhuslikult välja loositud võitjale.

** Kinkekaardid kehtivad ainult miniekskavaatorite (kaaluga 1-8 tonni) ja rataslaadurite rendi eest tasumiseks.