Meie ajalugu

AJALUGU

30 aastat töö lihtsustamise kogemusi 

Me oleme Caterpillari masinate uhked ametlikud esindajad Balti riikides – selle saavutamine võttis meil 30 aastat aega. See tee ei ole olnud kerge, kuid me oleme teinud suuri jõupingutusi, et vajalike seadmete rentimine oleks SINU jaoks lihtne olenemata ajast ja kohast. Rentimine ei ole kunagi olnud lihtsam kui praegu!

See kõik algas 1987. aastal, kui prantsuskeelses Šveitsis loodi üks esimesi tööriistu ja masinaid rentiv ettevõte – Outiloc. 30 aastat hiljem, omades tugevaid Šveitsi juuri, tegutseme peale Šveitsi ka Leedus ja Eestis, kus meie valdkonna spetsialistid koos Vilniuse, Kaunase, Klaipėda ja Tallinna kontoriga on valmis sind nõustama. Või kui sa ei taha aega kaotada, broneeri oma seadmed otse võrgus! Ei tahaks küll kiidelda, kuid me oleme ainsad maailmas, kes saavad pakkuda sulle sellist teenust – me püüame alati olla sammukese ees, muutuda koos oma klientidega ja täita kohe nende vajadused!

Praegu on meil Šveitsis 21 filiaali, 3 filiaali Leedus ja täiesti uus esindus Tallinnas, kus tegutseb 150 professionaalset töötajat, kellest igaühel on väärtuslik roll Avesco Renti perekonnas. Kuid me oleme edasipüüdlik ettevõte (seda võib juba märgata ), mis kasvab kiiresti. Järgmine peatus: Läti ja Eesti 2019. aastal!

Me usume, et kõik on lihtne, kui kõik on lihtne.

See on lihtne, kui töötajad on kogenud.

See on lihtne, kui sul on kvaliteetsed seadmed.

See on lihtne, kui sul on partner, keda võid usaldada.

MEIEGA ON LITHNE!

24/7

avesco-rent.ee on alati avatud!

Uus LIHTNE viis rentida.

Ainult proovi ja sulle hakkab see meeldima!

Usaldusväärne tehnika.

Tee valik meie premium brändide hulgast!

Oleme kohal kogu Eestis.

Oleme seal, kus oled SINA!