Ärivaldkonnad

TEGEVUSVALDKONNAD


EHITUS


Ehitussektoris töötades ei tea sa kunagi, kuidas päev kulgeb. Ja meie meelest on see põnev! Palju võib juhtuda ootamatult, peaasi et oled valmis probleemid lahendama. Ja koos Avesco Rentiga on see lihtne!

Mis ka ei juhtuks, me oleme valmis aitama! Kvaliteetsed masinad laia valiku lisavarustuse, puuride, vasarate, koppadega – lihtsalt ütle, mida sul on vaja, ja me hoolitseme selle eest!

TSIVIILEHITUS


Linnad, kus me elame, muutuvad pidevalt – mõni osa vajab korrastamist ja mõni ettevalmistust uuteks projektideks. Olenemata sinu ülesandest – lammutamine, pinnasetööd, ehitusrajatised või maa-alused tööd – koos Avesco Rentiga sujub kõik ladusalt ja lihtsalt!

Me teame, millega sa silmitsi seisad – oleme selle valdkonnaga tegelenud juba 30 aastat –, ja oleme kindlad, et koos leiame sulle kõige parema lahenduse. Usume, et töötada on lihtne, kui see on ühtaegu viljakas ja kulutõhus – just seda me olemegi valmis pakkuma!

ÜRITUSED


Üritused on nagu lumehelbed – kordumatud ja erinevad! Need pakuvad korraldajatele palju võimalusi. Me teame seda. Las me teeme selle sulle lihtsaks, pakkudes kõiki vajalikke seadmeid (sul on piisavalt asju, mille pärast muretseda) – meie mobiilsete elektritootmis-, käitlus- ja tõsteseadmete valik on alati töövalmis, et sinu üritus õnnestuks!

TÖÖSTUS JA TEENINDUS


Tööstussektoris võib paljugi juhtuda, kuid sellest hoolimata tuleb tagada ladus töö. Sageli on probleem ühekordne (järgmine päev võib esineda hoopis teine takistus) ja seega on lahenduse rentimine kasulik nii sulle kui ka sinu ettevõttele või omavalitsusele. Meie spetsialistid leiavad hõlpsalt selle, mida vajad, ning aitavad valida sulle parimad vahendid – meil on lai valik käitlus-, tõste- ja elektriseadmeid. Me teame, et probleemid on erinevad olenevalt sinu tööst, mis võib toimuda laos või kõrgel õhus (nt hoone hooldus), kui töötad objektide teenindussegmendis. Kuna meie meeskond tunneb sinu tegevusala, leiame sulle hõlpsalt kiire, kohandatud lahenduse!

PÕLLUMAJANDUS


Kui töötad põllumajanduses, siis tead, mida tähendab raske töö ja kui väärtuslik on sinu aeg. Seepärast vajad tõhusat abi iga päev. Seadmed, mida me rentimiseks pakume, võivad olla sinu jaoks just õige lahendus, et muuta oma elu LIHTSAMAKS. Vali meie suure masinavaliku seast, pidades silmas probleemi, mille pead lahendama – oleme kindlad, et õige seadmega muutub iga ülesanne LIHTSAKS!


24/7

avesco-rent.ee on alati avatud!

Uus LIHTNE viis rentida.

Ainult proovi ja sulle hakkab see meeldima!

Usaldusväärne tehnika.

Tee valik meie premium brändide hulgast!

Oleme kohal kogu Eestis.

Oleme seal, kus oled SINA!