UUDISED

Sirvi kategooriate kaupa

Ohutus eelkõige: Avesco Rent töökorraldus karantiini ajal
Tagasi

Kuupäev 17 märts 2020
Kätte on jõudnud erakorraline aeg meie elus, mil peame kokku hoidma ning üksteist aitama, sest ainult koos saame kõikidest väljakutsetest jagu.

Olgugi, et olukord on hetkel keeruline, jääme avatuks ja töötame, et teie elu kergemaks muuta. Võite meile helistada tööajal igal hetkel. Broneeringud meie veebilehel töötavad, nagu alati, 24/7.

Et kõik terved ja turvaliselt oleks ning saaksime hoiduda viiruse levitamisest, oleme järgmisteks päevadeks sisse seadnud täiendavad tööreeglid.

Palun tutvuge meie reeglitega:

  • Check-in ja check-out toimuvad veebi kaudu. Teeme check-in ja check-out protseduurid ära piltide abil ning saadame vajalikud dokumendid allkirjastamiseks teile e-posti kaudu. 
  • Info tehnika võtmete kohta saate telefoni teel. Saatke meile kindlasti selle inimese või ettevõtte kontaktid, kes tehnikale järele tuleb. Informeerime neid eelnevalt tehnika kätte saamise korrast.  
  • Teenindav personal jääb harukontorites tööle. Palun helistage enne kontorisse jõudmist meie teenindajatele. Anname teile infot edasiste sammude osas. 
  • Hoiame turvalist 2 meetri distantsi. Teie enda tervise kaitseks hoidume füüsilisest kontaktist ning hoiame teeninidajate ja klientide vahel soovitatud vahemaad. 
  • Kõik maksed harukontorites on ajutiselt peatatud. Palume teil tasuda teenuse eest pangaülekandega ning saata meile makset tõendav kviitung. 
  • Järgime hügieenistandardeid. Meie masinate kabiine ja käigukange puhastatakse regulaarselt pärast tehnika tagastamist. Need on puhastatud, turvalised ja valmis järgmisteks kasutamisteks.  

Nende ettevaatusabinõudega saame kindlustada teie tööde ja projektide jätkumise ka keerulisel ajal. Meie eesmärk on hoida teid tervetena. Oleme koos tugevad!

Meiega on Lihtne !


Sinu Avesco Rent meeskond24/7

avesco-rent.ee on alati avatud!

Uus LIHTNE viis rentida.

Ainult proovi ja sulle hakkab see meeldima!

Usaldusväärne tehnika.

Tee valik meie premium brändide hulgast!

Oleme kohal kogu Eestis.

Oleme seal, kus oled SINA!