Meist

MEIST

Me teame, et vahel tekivad töös probleemid. Ja me teame, et see, kuidas rentida vajalikku masinat, peaks olema sinu viimane mure, sest sinu tähelepanu keskpunktis peab olema projekt!

Sellepärast on Avesco Renti põhieesmärk teha see sinu jaoks LIHTSAKS. LIHTNE rentida, LIHTNE töötada, lihtne leida oma probleemile ainulaadne lahendus. Avesco Rentis toimib kõik just nii LIHTSALT:


- Broneeri masinaid 24/7. Ükskõik kus sa oled või mis kell on – avesco-rent.ee on alati lahti ja valmis.- Vali enda jaoks sobivaim. Läbipaistev hinnakujundus ja ei mingeid varjatud tasusid. Rentimine toimub minutitega, et säästa sinu väärtuslikku aega äritegevuseks. Me võime sinu tellimuse töökohta toimetada või võid sellele ise järele tulla – otsusta, mis on sulle kõige parem ja me aitame sind.- Vali kohe. Meie veebilehel olevad masinad on KOHE saadaval – sa ei pea helistama ega üle kontrollima või filiaali tulema. LIHTNE, eks?- Noor masinapark Me teame, et selleks, et kõik sujuks LIHTSALT, ei peaks sa muretsema, kui hästi masin töötab. Sellepärast on meie masinad töötanud kõige rohkem kolm aastat. Enne masinapargiga liitmist on need läbinud põhjaliku hoolduse tagamaks, et kõik on korras. Ent juhtuda võib kõike. Kui sellegipoolest peaks tekkima probleem, lubame, et oleme sinu töökohas kaheksa töötunni jooksul (esmaspäevast reedeni), leidmaks kiirelt võimaluse sind aidata.- Kvaliteet ja parim masinapark. Kas oled kuulnud CATist? Avesco Rent on kaubamärgi Caterpillar ja selle ehitusmasinate ametlik esindaja Eestis – sellepärast on meie masinapark peamiselt ikoonilist kollast värvi :) . Tõenäoliselt oled kuulnud ka meie muudest kvaliteetkaubamärkidest, nagu Haulotte (tõsteplatvormid), Honda (generaatorid), Husqvarna (põrandasaed), Kaeser (kompressorid) või Humbaur (treilerid) – meil on need kõik olemas!- Vajad abi? Helista meile + 372 512 6030, tallinn@avesco-rent.com või astu läbi meie kontorist (Harju maakond Saue vald, Saue linn, Väljaotsa tn 1, 76505 Estonia ). Meie spetsialistid on valmis sind aitama kõiges, mida vajad – alates masina rentimisest kuni ainulaadse lahenduse leidmiseni sinu projektile, olenemata sellest, kui väike või suur see on.- Kogu Eesti Oleme seal, kus oled sina! Olenemata sellest, kus sa oled, tagame, et sulle vajalikud seadmed jõuavad sinu töökohta, tootmisprotsessi, farmi või üritusele!- Me oleme kohvi- ja šokolaadiusku. Unusta see vesine kohv, mida oled harjunud masinat rentides jooma. Kohtu meiega meie moodsas kontoris, kus uuendused kohtuvad lahendustega. Ja me usume, et kõik sujub ladusamalt koos kohviga – seega joo tassike koos meiega :) . Ja ka veidi šokolaadi ei tee kunagi paha, kas pole?

Avesco Rent – teistsugune, LIHTNE viis rentimiseks! [nupu tekst: Veendu kohe ise!]


24/7

avesco-rent.ee on alati avatud!

Uus LIHTNE viis rentida.

Ainult proovi ja sulle hakkab see meeldima!

Usaldusväärne tehnika.

Tee valik meie premium brändide hulgast!

Oleme kohal kogu Eestis.

Oleme seal, kus oled SINA!