AVESCO RENT

Teame, kui oluline on aeg nii kiirete äritulemuste kui ka kvaliteedi saavutamisel. Aastate jooksul omandatud kogemustele tuginedes pakume tipptasemel klienditeenindust, mis aitab sind igal ajal!

Oleme sinu sõber ehitusmaailmas, et üheskoos kõik sinu projektid ellu viia! Oleme sinu kõrval projekti algusest lõpuni, et vastatud saaksid kõik sinu küsimused ja kõik sujuks plaanipäraselt. Teeme seda koos!

Seadmete broneerimine ei ole ajaga piiratud! Ükskõik, kus sa oled või mis kell on – avesco-rent.ee on alati avatud ja valmis. Meie töötajad vastavad sinu küsimustele tavapärasel tööajal.

Vali enda jaoks sobivaim. Läbipaistev hinnakujundus ning ei mingeid varjatud tasusid. Rentimine toimub mõne minutiga, et säästa sinu väärtuslikku aega äritegevuseks. Saame sinu tellimuse otse objektile toimetada või tuled sellele ise järele – vali enda jaoks parim ja meie aitame sind. Viime sinu projekti koos ellu!

Tänu meie broneeringute planeerijale näed iga masina saadavust REAALAJAS. Sa ei pea meile helistama, seadme saadavust üle kontrollima ega meie esindusse tulema. Selle, mida veebist rentida on võimalik, sa ka saad! Aitame sul kiirel tööpäeval väärtuslikku aega säästa.

Noor masinapark. Me teame, et selleks, et kõik sujuks LIHTSALT, ei peaks sa muretsema, kui hästi masin töötab. Sellepärast on meie masinad töötanud kõige rohkem kolm aastat. Enne masinapargiga liitmist on need läbinud põhjaliku hoolduse, tagamaks, et kõik on korras. Ent juhtuda võib kõike. Kui sellegipoolest peaks tekkima probleem, lubame, et oleme sinu töökohas kaheksa töötunni jooksul (esmaspäevast reedeni), leidmaks kiirelt võimaluse sind aidata.

Kvaliteet ja parim masinapark. Kvaliteet ja parim masinapark. Kas CAT on sinu jaoks tuttav kaubamärk? Avesco Rent on Caterpillari ja selle ehitusmasinate ametlik esindaja Eestis. Caterpillar on maailma juhtiv ehitus- ja kaevandusseadmete, elektrigeneraatorite jpm tootja. Tõenäoliselt oled kuulnud ka meie teistest kvaliteetkaubamärkidest, nagu Haulotte (tõsteplatvormid), Husqvarna (põrandasaed) või Humbaur (treilerid) – pakume sulle laia valikut seadmeid, mille abil töö sujuvalt tehtud saab!

Vajad abi? Helista meile +372 5300 1395 või kirjuta [email protected]. Meie spetsialistid on valmis aitama sind kõiges, mida vajad – masina rentimisest kuni ainulaadse lahenduse leidmiseni sinu projektile, ükskõik kui väike või suur see on.

Kogu Eesti. Oleme seal, kus sinagi! Ükskõik, kus asud – meie hoolitseme selle eest, et vajalikud seadmed jõuaksid sinu objekti, tootmisprojekti, farmi või mistahes muu projekti asukohta!

Oleme kohvi- ja šokolaadiusku. Unusta vesine kohv, mida oled harjunud masinat rentides jooma. Kohtu meiega meie moodsas kontoris, kus uuendused kohtuvad lahendustega. Meie usume, et kohvitassi taga sujub kõik ladusamalt – seega joo meiega üks tassike 🙂 . Tükike šokolaadi ei tee samuti kunagi paha!