KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

AVESCO RENT OÜ
Registreerimisnumber: 14621835
KMKR number: EE100077111
Väljaotsa tn 1 Saue linn, Saue vald Harju maakond 76506
Luminor Bank AS
SWIFT: RIKOEE22 IBAN: EE491700017004626868

Loomulikult! Sa võid maksta esindusse oma tellimusele järele tulles (vali võimalus Maksmine esinduses) – sobivad VISA, Mastercard ja deebetkaart. Muud maksevõimalused:

• pangaülekanne

• makse avesco-rent.ee krediidist

Ei leia sobivat maksemeetodit? Anna meile teada! Analüüsime sinu vajadusi ja leiame sulle kordumatu lahenduse! Helista meile + 372 5300 1395 või kirjuta [email protected]

Pakume järgnevaid maksevõimalusi:

1. Pangaülekanne. Maksa internetis mõne minutiga. Järgi seadet rentides juhiseid ning sinu seadmete saadavus või kohaletoimetamine on garanteeritud.

2. Esinduses maksmine. Sel juhul saad maksta arve eest oma tellimusele Avesco Renti esindusse järele tulles (sobivad Visa, Mastercard ja deebetkaart). Kahjuks me hetkel sularahamakseid ei aktsepteeri.

3. Veebis krediitkaardiga maksmine. Kiireim ja lihtsaim viis!

4. Avesco Renti “Buddy” punktidega tasumine. Maksa osa broneeringust oma kogunenud “Buddy” punktidega: 1 euro = 1 BUDDY punkt. 1 BUDDY punkt – 0,05 eurot järgmise tellimuse eest maksmisel. Rohkem infot “BUDDY” punktide kohta leiad siit.

5. Krediidimakse. Maksa krediidiga, mis sul avesco-rent.ee veebilehel on.

6. Eritingimustel maksed. Vajad teistsugust makseviisi? Anna meile teada! Analüüsime sinu vajadusi ja leiame sulle kordumatu lahenduse! Võta meiega ühendust [email protected].

7. Sul on maksete või arvete kohta küsimusi? Kirjuta meile [email protected] ja aitame sind rõõmuga!

Kui masin ei ole enam saadaval, kuvatakse selle juures hinna asemel telefoni sümbolit. Või näed broneerimisel seadme juures punast märget “TELLIMISEL”. Eraldi pakkumise või info selle seadme kohta saadame sulle esinduse tavapärastel tööaegadel.

Kahtluste korral võta meiega ühendust e-kirja teel [email protected] või helista + 372 5300 1395, et kontrollida seadme saadavust või broneering teha – oleme valmis sinu vajadused täitma!

Jah, laupäevade ja pühapäevade eest võetakse tasu ka siis, kui sa meie seadmeid nädalavahetusel ei kasuta. See kehtib muidugi juhul, kui rendid seadmed mitmeks järjestikuseks nädalaks.

Avesco Rentis toimub arvestus kalendri-, mitte tööpäevade järgi, sest mõni klient töötab ka nädalavahetustel ja tahame selle neile lihtsaks teha.

Siiski, ärikliendid võivad sõlmida Avesco Rentiga spetsiaalsed raamlepingud, mis võivad sisaldada hinnastamist tööpäevade jaoks. Oled huvitatud? Võta meie esindusega e-kirja teel ühendust [email protected] või helista +372 5300 1395 ja lahendame olukorra!

Selleks on kaks võimalust! Sul on võimalik broneerida hiline registreerimine (kuni kell 08:15 viimasele rendipäevale järgneval päeval), pikendada oma lepingut veebilehel www.avesco-rent.ee (sinu kliendikonto) või esindusega ühendust võtta.

Kui sul on hilise registreerimise kohta veel küsimusi, võta meiega ühendust e-kirja teel [email protected] või helista + 372 5300 1395 ja leiame lahenduse!

Tellimuse saad tühistada veebilehel www.avesco-rent.ee (sinu kliendikonto), e-kirja teel ([email protected]) või helistades (+ 372 5300 1395).

Tühistamistasu ei ole! Lepingu saad tasuta tühistada (või edasi lükata) kuni esimesele rendipäevale eelneva päeva (esinduse tööpäeva) lõpuni.

Kui sa ei tule oma seadmetele järele esimesel rendipäeval, kohaldub tasu ainult sellele päevale ja seadme saavad välja rentida teised kliendid. Täname sind mõistva suhtumise eest.

Summa krediteeritakse sinu kliendikontole ja seda saab kasutada järgmise rentimise puhul (rahalist tagasimakset ei tehta).

Kui rendileping veel kestab, saad oma lepingu tingimusi muuta mugavalt veebilehel www.avesco-rent.ee. Logi oma kliendikontole sisse – seal saad vastavalt soovile lepinguid muuta. Viimaseks rendipäevaks saad valida mistahes kuupäeva, mis sinu rendiperioodi sisse jäänud on (v.a tänane päev).

Kui soovid muuta asukohta enne seadmele järele tulemist, võta meiega ühendust kas e-kirja teel ([email protected]) või helista (+ 372 5300 1395) ning korraldame selle sinu jaoks.

Meie oma klientidelt deposiiti ei küsi!

Kui sul on Avesco Renti krediidilimiit, ei ole deposiiti vaja. Kui sul krediidilimiiti ei ole, tuleb esmase rentimise eest tasuda ettemaksuna.

Kui sul on oma seadmed, mida soovid kasutada koos meie masinatega, soovitame sul juba enne lepingu algust oma seadmetega meie juurest läbi astuda, et saaksime kontrollida nende ühilduvust. Me ei soovi, et sind tööd alustades ebameeldivad üllatused tabaksid!

Lihtsalt võta meiega ühendust e-kirja teel ([email protected]) või helista (+ 372 5300 1395) ning lepime kokku aja sinu seadmete sobivuse kontrollimiseks meie masinatega!

Avesco Rent on rendiettevõte. Kui sa aga mõtled mõne masina ostmisele, anna meile sellest teada e-kirja teel ([email protected]) või helista (+ 372 512 60 30) ning meie müügiosakonna kolleegid teevad sulle pakkumise!

Kui sa pole 100% kindel, kas soovid rentida või osta, siis on “RENDI JA OSTA” sinu jaoks parim valik, sest see on väga paindlik teenus.

Kui sa juba rendid Avesco Renti seadmeid, siis pakume sulle võimalust need välja osta. Loe selle kohta lähemalt siit.

Jah, kindlustus lisatakse broneerimisel masina hinnale. Põhikindlustuse hind on 1 € päevas seadme kohta. Kindlustusarve esitatakse aastaringselt 7 päeva nädalas (kaasa arvatud riigipühadel). Kahjustuse korral remonditakse masinad tüübi ja mudeli järgi (vt edasimüüjate ja omavastutuse summade nimekirja siit). Et võimalikku omavastutuse summat vähendada, lisa ostukorvi täiendav kindlustus. Valida saad põhi, klassikalise ja Best Buddy kindlustustasemete vahel.

Rohkem infot leiad meie renditingimustest.

Avesco Rent SAUE

Harju maakond Saue vald, Saue linn, Väljaotsa tn 3

 

Avesco Rent PÄRNU

Niidu 13, Pärnu maakond, Pärnu linn

 

Avesco Rent TARTU

Välja 1a, Soinaste küla, Kambja vald, Tartumaa

 

Oleme avatud esmaspäevast reedeni (8.00 – 16.30) – tule meile kohvile! Meil on rõõm sinuga kohtuda!