ÕIGUSLIK TEAVE JA AADRESSID

Käesolev veebileht ja selle sisu kuulub

Avesco Rent OÜ
Registreerimisnumber: 14621835 KMKR number: EE100077111
Juriidiline aadress: Väljaotsa tn 1 Saue linn, Saue vald Harju maakond 76506 Eesti.
Pangaandmed: Luminor Bank  IBAN EE491700017004626868

 

Intellektuaalse omandi õigus

Kõik selle veebilehega seotud intellektuaalse omandi õigused kuuluvad Avesco Rent OÜ-le. Selle veebilehe või selle veebilehe sisu kasutamine ei tähenda vastava litsentsi või õiguse andmist Avesco Rent OÜ intellektuaalsele varale.

© 2021 Caterpillar. Kõik õigused kaitstud. CAT, CATERPILLAR, LET’S DO THE WORK, nendele vastavad logod, „Caterpillar Corporate Yellow”, „Power Edge” ja Cat „Modern Hex” kujundused ning kõik ettevõttele ja toodetele iseloomulikud visuaalid on ettevõtte Caterpillar kaubamärgid ja neid ei tohi ilma loata kasutada.

Vastutus

Avesco Rent OÜ ei vastuta mis tahes kahju eest, mis võib tekkida selle veebilehe või selle veebilehe sisu kasutajatele.

Me jätame endale õiguse muuta toodete tehnilise kirjelduse andmeid, mis ei pruugi kattuda veebilehel kujutatud illustratiivmaterjalidega. Samuti ei pruugi tegelikel toodetel olla illustratsioonidel kirjeldatud varustust. Kuigi Avesco Rent OÜ teeb kõik endast oleneva, et veebilehel kajastatud informatsioon oleks kaasajastatud ja õige, ei võta me vastutust veebilehel kajastatud informatsiooni õigsuse eest. Me võime muuta veebilehel kajastatud andmeid igal ajahetkel ning ilma eelneva teavituseta.

Avesco Rent OÜ veebileht võib sisaldada linke ning viiteid kolmandate osapoolte veebilehtedele. Lingitud veebilehtesid ei kontrolli Avesco Rent OÜ ning Avesco Rent OÜ ei vastuta selliste lingitud veebilehtede sisu ja funktsiooni eest.