Moodullahendused

Meie lahendus

Alates üksikkonteinerist kuni kohandatud lahendusteni – meie töötajate kogemused võimaldavad teil oma projektidega edu saavutada. Pakkudes esmaklassilisi teenuseid, hoolitseme iga tehnilise aspekti eest ja suuname teid parima valikuni. Tänu meie partneritele ja agentuuridele, leiate alati õige lahenduse.

Meie eelised

Meie missiooniks on toetada teid eesmärkide saavutamisel, pakkudes teile sobivaid lahendusi teie erinevate väljakutsete jaoks. Iga projekt, mille meile usaldate, on ainulaadne, nagu ka teie jaoks loodud infrastruktuurid.

Rentimine

Kas vajate konteinereid piiratud ajaks? Olgu tegemist pikaajalise või lühiajalise rentimisega, leiame teile alati parima variandi.

Projekt

Toetame teid teie vajadustele vastavate infrastruktuuride projekteerimisel, ettevalmistamisel ja ”võtmed-kätte” paigaldamisel.

Soodustus

Avesco Rendis pakume teile võimalust osta kasutatud või uusi konteinereid.

Finantseerimine

Pakume tagasiostu ja järelmaksu finantseerimist.

Avalikud tööd

Olenemata sellest, kas töötate omavalitsuses või administratsioonis, on moodulehituse meeskond harjunud töötama avalike asutustega. Olenemata sellest, kas vajate ajutist kooli või eksamiruume, pakume teile lahendusi, mis vastavad teie vajadustele kõige paremini.

Ehitus

Ehitustöölistele pakume ka majutust. Elamubaasi saab üles ehitada ja tarnida otse objektile. Kas vajate mobiilset tualetti? Mobiilne ehitusmeeskond oskab Sind nõustada ning Sinu vajadustele lahendusi leida.

Tööstus

Üha enam saame tööstusprojektide jaoks päringuid. Olgu selleks ajutise vajaduse rahuldamine või selle integreerimine tööstusprotsessi, meil on 100% kohandatavad konteinerid, mis sobivad ideaalselt erinevate tööstusharude vajadustega.

Sündmused

Kas korraldate üritusi? Avesco Rent teeb koostööd igat tüüpi festivalidega. Alates erapidudest kuni suurte spordiüritusteni välja ja Avesco Rent komplekteerib teie konteinerid vastavalt teie vajadustele.

Eraisikud

Iga projekt on oluline, isegi eraisiku jaoks. Kas rentida või osta? Võtke meiega ühendust parimate hindade saamiseks.