Avesco Rent OÜ võtab üle DGR/Rewere tegevuse

26/06/2023

Kallid kliendid ning koostööpartnerid!

Meil on hea meel teatada, et Balti riikides ehitusmasinate ja energialahenduste (5-5000 KvA) rentimise liider Avesco Rent OÜ on üle võtnud Eesti juhtiva energia- ja jaotuslahenduste pakkuja DGR/Rewere tegevuse ning seda alates 1. juunist 2023!

 

 

 Viimase 10 aasta jooksul on DGR/Rewere edukalt üles ehitanud tugeva maine ja asjatundlikkuse ajutiste terviklike energialahenduste pakkumisel Eestis toimuvatele üritustele, avalikele sektoritele, ehitus- ja tööstusturgudele. Selle vastutulelikkust, oskusteavet ja professionaalsust on tunnustanud kõik Eesti turul tegutsejad.

 

Viimase 5 aasta jooksul on AvescoRent grupp arendanud oma võrgustikku Balti riikides ning pakub tänaseks rentimiseks laias valikus masinaid ja seadmeid ehitus-, tööstus-, avalike- ja ürituste sektoris. Ettevõtte energia- ja jaotuslahenduste divisjon on turu tugeva nõudluse tõttu kiiresti kasvanud.

 

DGR/Rewere tulekuga tugevdab AvescoRent oma võimekust reageerida väljakutsetele ja nõudmistele muutuval energiaturul. Oleme Teiega kaasas ning teenindame Teid oma Saue, Tartu ning Pärnu esindustest.

 

Täname teid, kallid kliendid ning koostööpartnerid, nii senise koostöö jätkamise kui ka uute partnerlussuhete arendamise eest.

 

Avesco Rent OÜ
Vincent Albasini

Chief Executive Officer
DGR / Rewere Invest OÜ
Toivo Peegel
Sales Engineer Rewere