Jäähoki MM 2022 Riia

24/02/2023

Jäähoki MM 2022 Riia

Avesco Rent “Power” on uhke, et osa sai võetud hoki maailmameistrivõistlusteste projektist, kus pakkusime laia valikut energialahendusi. Meie elektrisüsteemide juurutamisele spetsialiseerunud meeskond töötas projekti kallal, et pakkuda üritusele elektri-, valgustus-, jahutus-, kütte- ja ventilatsiooniteenuseid. Meil on hea meel teatada, et saime paigaldustööd edukalt lõpule viidud, vedades üle 5 kilomeetri elektrikaableid ja paigaldades üle 2500 kilovati elektrigeneraatoreid.

Need generaatorid suutsid kohapeal elektrit toota ning areeni jahutamiseks ja jää tekitamiseks kasutati muid seadmeid. Kasutasime ainulaadset süsteemi nimega kaksikkomplektid, mis koosnesid kahest koos töötavast generaatorist, et tõrgete või katkestuste korral üksteise võimsust täielikult toetada. Kokku oli meil kasutusvalmis mitu tuhat kilovatti elektrienergiat, mida kõike sai suurendada järgmises etapis saabunud elektrigeneraatorite lisamisega.

Olime uhked, et saime pakkuda sellele maailmatasemel sündmuse jaoks oma lahendusi, sealhulgas elektrigeneraatoreid, kaableid, jaotuskilpe ning paigaldus- ja kohapealse monitooringu teenuseid. Rõõm oli saada osa sellisest mainekast sündmusest ja oleme tänulikud võimaluse eest, et pakkuda oma klientidele tippkvaliteediga energialahendusi. Meil on hea meel, et saame tulevikus selliste oluliste projektidega tööd jätkata.